Yumuşak İpuçları Dart

Yumuşak İpuçları Dart Resim

"Yumuşak uç" terimi çelikten ziyade plastikten yapılmış noktalara uygulanır. Bununla birlikte, bu terim, adından da daha geniş bir kapsamdadır. Aslında, 80'lerin başındaki gelişlerinden bu yana, yumuşak uçlar, dart, sporun oynanış şeklini yeniden belirledi.

Dart, herhangi bir oyunda olduğu gibi, doğru ekipman gerektirir ve dart çekimiyle ilgili olduğu için, dartların kendisi olmadan mümkün olamazdı. Dart, çeşitli stillerde gelir. Tutuş, ağırlık, kullanılan malzeme ve hatta şekli bakımından büyük farklılıklar gösterir. Bildiğiniz gibi, dartlar çeşitli uzunluklarda, tırtıllarda, çaplarda, oluklarda, kontürlerde ve renklerde de bulunur. Belki de bu, estetik tercihin, genellikle her dazın zevkine ve atma tarzına göre şekillenen kişisel bir seçim olduğu gerçeğinden kaynaklanmaktadır.

Genel olarak, bilinen iki tip dart vardır: bu sayfanın kapsamı dışında kalan yumuşak uç ve çelik uç. Pekala, yumuşak uç dartları birkaç farklı stil ve namlu malzemesinde gelir. Adından da anlaşılacağı gibi, yumuşak uç dart uçlarında esnek, plastik uç bulunur, ancak deliklere kolayca yerleştirilebilmesi koşuluyla yalnızca plastikten değil, pirinç, nikel, gümüş, tungsten ve bakırdan da yapılabilir yumuşak uç dartların öncelikli olarak kullanılmak üzere tasarlandığı elektronik dart panolarında. Bu dart tahtası şeklinden bahseden, uzman oyuncular bu günlerde bu kadar popüler olduklarını çünkü panoların çeşitli oyun seçenekleri ve otomatik puan tutma özelliği sunduğunu belirtti.

Yumuşak Uçlu Dart Çeşitleri

Daha önce de belirtildiği gibi, yumuşak uçlar bir dizi farklı tasarımlara sahiptir. Yumuşak uç dartlarında yer alan her zamanki elemanlar temelde kişisel stil ile harmanlanır ve bu da yumuşak uç dartın genel performansına katkıda bulunur. Bu gerçeği göz önüne alındığında, her yumuşak uç dart atıcısı, atma stiline en uygun dartı bulmanın yollarını incelemeli ve keşfetmelidir. Bahsedilmesi gereken, yumuşak uçlu dart unsurları, ağırlık, kavrama ve bunları yapmak için kullanılan malzemeler dışında namlu şekillerini ve şaftı içerir.

Namludaki Elemanlar

Bazı uzman oyunculara göre, tüm yumuşak uçların dartı dart, pirinçten yapılmış fıçılarda olanlar, esasen krom, tungsten veya bakır fıçıdaki diğer bazı yumuşak uç dartlarından daha ucuzdur. Belki de bunun nedeni, pirinci yumuşak bir metal olması, aşınma belirtilerini daha hızlı ve çok ağır bir şekilde gösterme eğiliminde olmasıdır. Oysa, tungsten yumuşak uç dartların çapı daha küçük olan fıçılara sahiptir. Evet, aynı zamanda ağır, ince ve atması kolaydır, ancak daha hafif olan yumuşak uçlar dart birçok elektronik masa oyunu için olağan seçimdir.

Temalı Yumuşak İpuçları Dart: Günümüzün yumuşak ucu dartlarının çoğu, oyuncunun kişiliğini yansıtmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle, yumuşak uçlu temalı dart tercih ederseniz, göz önünde bulundurmanız için belki de en iyi seçenek, Budweiser dartının yanı sıra Harley Davidson dartıdır. Daha da şık bir dart için, belki de en sevdiğiniz dart atış ekibinin logosunu vurgulayan yumuşak uçlu dartları değerlendirme şansınız var.