טיפים רכים חץ

טיפים רכים תמונת חץ

המונח "קצה רך" חל על נקודות חץ העשויות מפלסטיק ולא מפלדה. המונח, לעומת זאת, מקבל היקף גדול יותר מכפי שהשם מרמז. למעשה, מאז הופעתם בתחילת שנות ה -80 של המאה ה -20 טיפים רכים הגדירו מחדש את אופן המשחק של הספורט.

חצים, כמו כל משחק, דורשים את הציוד הנכון, ומכיוון שמדובר בירי חץ, זה לא יכול היה להיות אפשרי ללא החצים עצמם. ובכן, חצים מגיעים במגוון סגנונות. הם שונים מאוד באחיזה, במשקל, בחומר המשמש ואפילו בצורה. כידוע, חצים מעוצבים גם הם במגוון אורכים, טבעות, קוטרים, חריצים, קווי מתאר וצבעים. אולי זה נובע מהעובדה שהעדפות אסתטיות אינן אלא בחירה אישית, שבדרך כלל מעוצבת על פי טעמי וסגנון השלכת של כל חצר.

בדרך כלל ישנם שני סוגים מוכרים של חצים: הקצה הרך וקצה הפלדה, שהוא מעבר לכיסוי של דף זה. ובכן, חצים של קצה רך מגיעים במספר סגנונות וחומרי חביות שונים. כפי שמשתמע מהשם, לחצים של הקצה הרך יש קצה פלסטי גמיש, אבל זה יכול להיות עשוי לא רק מפלסטיק, אלא גם מפליז, ניקל, כסף, טונגסטן ונחושת בתנאי שהוא יכול בקלות להיכנס לחורים. על לוחות חצים אלקטרוניים, אליהם נועדו בעיקר חץ הקצה הרך לשימוש. ובכן, אם כבר מדברים על סוג זה של לוח חצים, גיימרים מומחים ציינו כי הדבר כה פופולרי בימינו מכיוון שהלוחות מציעים מגוון אפשרויות משחק כמו גם שמירה על ניקוד אוטומטי.

זני חצים עצים רכים

כאמור, הטיפים הרכים מגיעים במספר עיצובים שונים. האלמנטים הרגילים המעורבים בחצים של עצה רכה משולבים בעיקרם עם סגנון אישי, מה שבתורם תורם לביצועים הכוללים של חץ הרך. בהתחשב בעובדה זו, על כל זורק של חצים עצים רכים לבחון ולגלות דרכים למצוא את החץ המתאים ביותר לסגנון השלכת שלו. להזכיר, אלמנטים של חצים קצה רכים שיש לקחת בחשבון כרוכים בצורות הקנה והפיר, מלבד המשקל, האחיזה והחומרים המשמשים לייצורם.

אלמנטים בחבית

לטענת חלק מהגיימרים המומחים, מכל החצים העצים הרכים, אלה עם חביות העשויות מפליז בעצם עולים פחות מכמה חצים בעלי קצה רך אחר עם חבית כרום, טונגסטן או נחושת. אולי הסיבה לכך היא העובדה שפליז הוא מתכת רכה, נוטה להראות סימני בלאי מהר יותר, ומשקל מאוד. ואילו בחצים של קצה הטונגסטן הרכים יש חביות בקוטר קטן יותר. כן, הם גם כבדים, דקים וקלים לזרוק, אך חצים עצים קלים יותר הם הבחירה הרגילה עבור משחקי לוח אלקטרוניים רבים.

חצים עם טיפים רכים נושאים: רוב חצים של עצים רכים כיום נועדו להדהד את אישיותו של השחקן. לכן, אם אתם מעדיפים חצים נושאים עם טיפים רכים, אולי האפשרות הטובה ביותר שתוכלו לקחת בחשבון היא החצים של הארלי דוידסון כמו גם חצים של באדווייזר. לקבלת קליעה חיצונית אפילו יותר מסוגננת, יש לך את ההזדמנות לקחת בחשבון את אותם חצים קוצים רכים המדגישים אולי את הלוגו של צוות הירי החץ האהוב עליך.